Menu Zamknij

Usługi brukarskie w twoim ogrodzie

Jednym z kluczowych elementów w ogrodach, parkach oraz innych terenach zielonych są ścieżki i drogi, a także podjazdy. Odpowiednio wkomponowane w przestrzeń zapewniają twardą nawierzchnię, a przy tym podkreślają urok otoczenia. W firmie „Irene” przygotowujemy dla klientów projekty nawierzchni i zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług brukarskich.

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że nawierzchnie pełnią w ogrodach bardzo ważną rolę i są także niezbędną częścią projektu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego rodzaju elementów, zarówno tych prostych, jak i również bardziej wymyślnych wzorów, które dopasowujemy także indywidualnie do charakteru przestrzeni i oczekiwań klientów.

Kostka brukowa w ogrodzie i jej rodzaje

Kostka brukowa zalicza się do najbardziej uniwersalnych materiałów wykorzystywanych w przestrzeniach zielonych. Ze względu na swoją przystępną cenę jest bardzo lubianym materiałem.

Producenci kostek brukowych i innych materiałów na nawierzchnie prezentują rozmaite rodzaje materiałów, które różnią się swoimi kształtami, kolorystyką, grubością, mogą być dekoracyjnie zaokrąglone, proste czy fazowane.
Z kostki można przygotować rozmaite kompozycje – najczęściej wybierane są one do wykańczania ścieżek oraz podjazdów, a także dróg i dróżek, ale można też przygotować z nich taras, miejsce do grillowania, wykończyć przestrzeń w altance czy wokół basenu, dlatego możliwości jej wykorzystania są niemalże nieograniczone.

Usługi brukarskie - przykładowa realizacja

Wyróżniamy kostki brukowe takie jak:

  • kostki standardowe, nazywane także „przemysłowymi”, maja gładką nawierzchnię
  • kostki szlachetne, które są dodatkowo obrabiane dla dekoracyjnego efektu
  • kostki o powierzchni płukanej, z wyeksponowanymi ziarnami kruszywa, podobne do kamienia naturalnego
  • kostki o powierzchni łupanej, które przypominają kamień łupany
  • kostki szczotkowane, które mają porowatą strukturę

Do wyboru są także inne materiały, między innymi kostki granitowe czy bazaltowe, kamienie otoczaki czy nawet drewno, dlatego też nawierzchnie w ogrodzie mogą uzyskać różnorodny wygląd.

Współpracujemy z najlepszymi!

Aby oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi brukarskie współpracujemy ze specjalistami w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prace brukarskie są wymagające i precyzyjne, dlatego też oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.
Ekipa, którą przyjedzie do Państwa, wykona prace kompleksowo, począwszy od odpowiedniego przygotowania podłoża do kostki czy innej nawierzchni, poprzez jej ułożenie, a skończywszy na wykończeniu. Nasi specjaliści postępują w trakcie prac zgodnie z projektem, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że ścieżka, podjazd czy droga będą wyglądały dokładnie tak, jak w dokumencie.
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami brukarskimi, pozostajemy również do Państwa dyspozycji – prosimy o przesłanie nam zapytań przez e-mail lub też skontaktowanie się z nami telefonicznie.
Oprócz wspomnianych usług brukarskich zajmujemy się także tarasami kompozytowymi oraz zakładaniem ogrodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.